11.05.2023 року доцент кафедри електричної інженерії та інформаційно-вимірювальних технологій, к.т.н. Р.О. Буйний взяв участь у засідання робочої групи WG C5.1 UA: «Керування попитом (Demand Response-DR) в ОЕС України».
Засідання робочої групи відбулося під головуванням Віце-президента Українського національного комітету CIGRE та Голови технічного комітету, Бондаренка Юрія Миколайовича. На ньому обговорили шляхи відновлення та розвитку ОЕС України з урахуванням реалізації концепції Smart Grid та можливі шляхи керування попитом електричних навантажень.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_lossy,ret_img,w_1024,h_540/https://eim.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2023/05/12-1024x540.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_lossy,ret_img,w_1024,h_568/https://eim.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2023/05/123-1024x568.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_lossy,ret_img,w_1024,h_570/https://eim.stu.cn.ua/wp-content/uploads/2023/05/1234-1024x570.jpg)